کیبورد فارسی آنلاین

با کلیک روی دکمه "کیبورد مجازی" می توانید متن مورد نظر خود را تایپ کنید و همچنین در کادر دوم می توانید از متن خود در نرم افزارهایی که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند استفاده کنید


کیبورد و فارسی نویس آنلاین

سال های زیادی از اضافه شدن زبان فارسی به ویندوز و همینطور برنامه های آن میگذرد و هر ساله تعداد برنامه هایی که از زبان فارسی پشتیبانی میکنند رو به افزایش است، اما با این حال تعدادی از برنامه های خاص و کاربردی وجود دارند که با زبان فارسی سازگار نیستند، برای حل این مشکل میتوان از ابزار های فارسی ساز نظیر کیبورد فارسی آنلاین ایزی تولز بهره برد؛ چرا که ابزار کیبورد فارسی ایزی تولز زبان فارسی را نوعی کد گذاری میکند و تغییر میدهد که برای تمامی برنامه ها قابل خواندن است.

 

چرا ابزار کیبورد فارسی آنلاین ایزی تولز بهترین گزینه برای استفاده است؟

کیبورد فارسی ساز ایزی تولز به سادگی هرچه تمام تر متن دلخواه شما را به نوعی تبدیل میکند که حتی برنامه هایی که زبان فارسی را پشتیبانی نمیکنند نیز بتوانند آن را بخوانند. این ابزار آنلاین به صورت کاملا اتوماتیک عمل کرده و همزمان با تایپ شما در قسمت خروجی ابزار متن مورد نظر را متناسب با برنامه های خارجی زبان تایپ میکند.

 

روش کار با کیبورد فارسی آنلاین ایزی تولز

کیبورد فارسی آنلاین ایزی تولز یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین ابزار های ایزی تولز می­باشد که کار با آن بسیار ساده است. شما میتوانید متن مورد نظر خود را در باکس مشخص شده بنویسید و ابزار آنلاین ایزی تولز به صورت لحظه­ای متن نوشته شده را به فارسی قابل خواندن برای برنامه هایی که از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند، تبدیل میکند.

حتی اگر دستگاهی دارید که مجهز به کیبورد فارسی نیست، نگران نباشید شما میتوانید با کلیک بر روی کیبورد مجازی، صفحه کلید فارسی مجازی را باز کرده و از آن استفاده کنید.

در آخر میتوانید متن خروجی را تنها با یک کلیک کپی کرده و در جای مناسب استفاده کنید.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید