محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک

ابتدا مشخص کنید قصد انجام چه نوع معامله ای را دارید سپس اطلاعات درخواست شده را در کادر مربوطه و برحسب ریال وارد کنید


 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):
 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):
 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):

محاسبه آنلاین حق کمیسیون فروش و رهن ملک

بنگاه های معاملات املاک قشر زحمت کشی هستند که به شما در خرید، فروش، رهن و اجاره واحد مسکونی، تجاری، ملک، زمین، ویلا و ... کمک میکنند. بنگاه های معاملات املاک کار های زیادی انجام می دهند که اصلی ترین آنها پیدا کردن و مرتبط کردن فروشنده و خریدار با یکدیگر است. هزینه­ای که بنگاه های معاملات املاک بابت خدمات خود دریافت میکنند به کمیسیون معروف است. اما سوالاتی پیش می­آید که اساسا کمیسیون چیست و مبلغ آن چگونه محاسبه میشود؟ از خریدار گرفته میشود یا از فروشنده؟ برای پاسخ به این سوالات با ایزی تولز همراه باشید.

کمیسیون یک عدد مشخص ندارد، بلکه درصد معینی دارد و این امر باعث شده است تا با توجه به مبلغ معامله، میزان کمیسیون نیز تغییر میکند

 

چرا ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک ایزی تولز بهترین گزینه برای استفاده است؟

میزان کمیسیون بنگاه های معاملات املاک از دیر باز محل بحث و اختلاف بوده است؛ چرا که قانون درصد مشخصی را تعیین کرده است اما بسیاری از بنگاه داران درصد دیگری را مد نظر قرار میدهند و اصطلاحا میگویند: « عرف این است » و همین اختلاف نظر ها باعث گیج شدن خریدار و فروشنده میشود و در خیلی از مواقع نیز معامله را بهم میزند. به جز این مورد محاسبه­ی درصد کمیسیون برای اعداد غیر رند و بزرگ عموما کار سختی است و کوچکترین اشتباهی منجر به ضرر های چند میلیون تومانی میشود. ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون خرید، فروش، رهن و اجاره ایزی تولز به منظور جلوگیری از همین گونه اتفاقات راه اندازی شد. این ابزار آنلاین از سه بخش مجزا تشکیل شده است و برای هر قسمت از فرمول ها و محاسبات ریاضی مختص به خود مطابق قانون و تبصره های اتحادیه مشاورین املاک استفاده میکند و بسیار دقیق است. با کمک این ابزار شما میتوانید تنها با وارد کردن مبلغ ملک مورد نظر خود به راحتی میزان کمیسیون پرداختی را بدست آورید و با خیال آسوده معامله کنید.

 

روش کار با ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک ایزی تولز

ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک ایزی تولز از سه قسمت تشکیل شده است که شما میتوانید مطابق نیاز خود از هر کدام به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر قصد محاسبه­ کمیسیون برای خرید و فروش خانه را دارید از گزینه فروش ملک استفاده کنید. سپس در قسمت مشخص شده مبلغ ملک یا زمین خود را وارد کرده و گزینه­ی محاسبه را فشار دهید؛ سپس مشاهده خواهید کرد ابزار محاسبه­ی آنلاین کمیسیون خرید و فروش ملک ایزی تولز به سرعت میزان کمیسیون خریدار و فروشنده و همینطور مالیات بر ارزش افزوده و مجموع کلی را برای شما به نمایش میگذارد.

اگر قصد محاسبه کمیسیون رهن کامل ملک را دارید این گزینه را انتخاب کنید و سپس مبلغ رهن کامل را داخا کادر قرار گرفته وارد کنید؛ بر روی محاسبه کلیک کنید و سپس ابزار آنلاین به صورت لحظه­ای تمام اطلاعات مورد نیاز و مبالغ کمیسیون طرفین را به شما نشان میدهد.

در صورتی که قصد محاسبه­ی کمیسیون اجاره منزل را داشته باشید میتوانید از آخرین گزینه استفاده کنید. در پنجره­ی باز شده در قسمت بالا میزان پیش پرداخت یا ودیعه را و در قسمت پایین میزان اجاره­ی ماهیانه را وارد کنید و محاسبه را فشار دهید. خواهید دید که ابزار محاسبه کمیسیون اجاره ملک ایزی تولز به سرعت میزان کمیسیون موجر و مستاجر را محاسبه کرده و همراه با دیگر اطلاعات مورد نیاز برای شما به نمایش در می­آورد.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید